KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9401083
nr 940 1083
Akvarell
Oidentifierad konstnär, interiör med figurer, signerad, motivet: 29x38
Utrop:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:00:35